Letní koupaliště Zábrdovice

čtvrtek - 23.3.dnes otevřenoposl. vstupnávštěvnost
Koupaliště 09:00 - 19:30 18:30 0 / 3775
Atrakce 09:00 - 20:00 19:00
Sportoviště 09:00 - 20:00 19:00
533 033 800
(Po-Pá 8:00-15:30)
info@starezsport.cz
Sportoviště
Úvod Úvod

Letní koupaliště Zábrdovice

Koupaliště Zábrdovice je letním areálem, provozovaným v měsících červen až srpen. Čas odpočinku zde můžete příjemně strávit nejen vodními radovánkami ale také sportovními a zábavnými hrami. Vše je pro vás připraveno!

Koupaliště

Čekají na vás tři venkovní bazény. Oblíbený je plavecký bazén s umělým vlnobitím. Chcete-li naučit své děti plavat? Využijte bazén pro neplavce s maximální hloubkou 1,3 metrů. Naše nejmenší návštěvníky potěší dětské brouzdaliště s miniskluzavkou.
Další informace zde.

Atrakce

Máte-li rádi tobogány, určitě se zastavte u nás a vyzkoušejte ten náš - je dlouhý 73 metrů! Poté vás pohoupáme v umělém vodním vlnobití. Podobnou atrakci v Brně nenajdete!
Další informace zde.

Sportoviště

Beachvolejbal, badminton, pingpong, minifotbal, ruské kuželky, petanque... Vyberte si kterékoliv hřiště nebo třeba vyzkoušejte všechna. :-) Potřebné sportovní vybavení vám rádi zapůjčíme.
Další informace zde.

Dětské hřiště

Hřiště je vybaveno pro různé věkové kategorie vašich dětí - od pískoviště přes skluzavku až po různé druhy houpaček. Ve stínu okolních stromů budou naši nejmenší návštěvníci spokojeni.
Další informace zde.

Občerstvení

Stánek s občerstvením je moudře umístěn na dohled dětského hřiště. Chvíle posezení u kávy nemůže uškodit... Ale dokážeme zahnat i pořádný hlad.
Další informace zde.

Další vybavení

Na trávnících jsou vám volně k dispozici lehátka a slunečníky. Samozřejmostí jsou komfortní šatny s prostornými uzamykatelnými skříňkami. U nás vám nebude nic chybět :-)
Další informace zde.

Historie stavby

Původní Lázně Zábrdovice jsou významnou brněnskou stavbou. Jejím autorem je proslulý architekt Bohuslav Fuchs, který vytvořil i Hotel Avion a další známé stavby. Areál lázní byl dostavěn a otevřen v červnu roku 1932, stavební práce trvaly jen něco málo přes jeden rok(!).
Další informace pro zájemce o architekturu.

Chci ušetřit

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích
a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu!

Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

Chci ušetřit